Der Waschkönig C.G.(57 dávok) - aviváž - 2 l

Neohodnotené
 
 

Der Waschkönig C.G. - aviváž - vôňa ROT BLUMEN - 2 l - 57 pracích dávok

 

Dostupnosť Skladom
€3,19    
Kód tovaru 659
Kategória Aviváže
 

Der Waschkönig C.G. - aviváž - vôňa  ROT BLUMEN - 2 l - 57 pracích dávok

 

Efekt parfumovaných mikrokapsúl, ktoré zabezpečí postupné uvoľňovanie vône. Pri nosení odevu sa tieto vonné mikrokapsule postupne uvoľňujú až po dobu 8 týždňov a udržujú Váš odev stále svie

Aviváž s dlhotrvajúcou sviežosťou s novou technológiou pôsobí na báze mikrokapsúl, ktoré uvoľňujú vôňu postupne, takže si prádlo uchová svoju prirodzene sviežu vôňu po mnoho dní. Pravidelné používanie navyše dodá Vášmu prádlu mäkkosť, takže bude aj veľmi príjemné na nosenie.

Aviváž Waschkönig zanechá na všetkých vláknach špeciálnu ochrannú vrstvu, a preto zostane vaše oblečenie dlhšie tak pekné, ako keď ste ho práve kúpili. Aviváž Waschkonig zabraňuje vzniku elektrostatickej elektriny na vašom oblečení. Preto sa oblečenie nelepí na telo a umožňuje vám voľnejší a príjemnejší pohyb.

Balenie a dávkovanie:

  • koncentrovaný prostriedok

2 l = 57 praní

dávkovanie - 35 ml na 1 pranie

Detaily:

Aviváž Waschkönig je zárukou toho, že vaše prádlo bude mať dlhotrvajúcu a navyše veľmi príjemnú vôňu. Obsahuje zložky, ktoré chránia textílie, znižujú pokrčenie bielizne a tkanina zostáva mäkká. Jeden liter tejto koncentrovanej aviváže Vám postačí na minimálne 28 praní.

ži. Vôňa bielych kvetov. Aviváž uľahčuje žehlenie, zaisťuje mäkkosť tkanín a pôsobí antistaticky.

Hmotnosť 2 kg